«Гепатоцентр» у своєму складі має 3 структурних підрозділи: диспансерно-консультативні кабінети, кабінет ультразвукового дослідження та відділення № 3 боксоване на 38 ліжок (28 для дорослих і 10 дитячих).

Відділення №3 знаходиться на п’ятому поверсі п’ятиповерхового корпусу, боксоване, бокси розраховані на 1-2-4 хворих, обладнані санітарно-гігієнічними комплексом (умивальник, ванна або душова кабінка, унітаз, набір ємностей для збирання та знезараження білизни хворих та предметів догляду за хворими), цілодобове забезпечення гарячою та холодною водою. Бокси дозволяють забезпечити ізоляцію інфекційних хворих з різними нозологічними формами.

У диспансерно-консультативних кабінетах Гепатоцентру консультативно-лікувальна допомога надається хворим з хронічними гепатитами різного походження, затяжними формами гепатитів, цирозами печінки, об’ємними утвореннями печінки, порушеннями пігментного обміну, метаболічними та спадковими хворобами печінки.

Завідуюча Гепатоцентром – Царьова Олена Вікторівна, лікар-інфекціоніст має вищу кваліфікаційну категорію, має ступінь кандидата медичних наук.

Функції Гепатоцентру:

  • Централізація та облік усіх хворих з хронічними захворюваннями печінки та затяжними формами гострого вірусного гепатиту.
  • Підвищення якості та ефективності спеціалізованої допомоги хворим з різними захворюваннями печінки.
  • Забезпечення послідовності, етапності та індивідуального підходу при виконанні заходів нагляду та реабілітації реконвалісцентів вірусного гепатиту.
  • Надання консультативної та методичної допомоги лікарям поліклінік та районних центрів.

На базі Гепатоцентру з 2014 року виконуються заходи Державної цільової соціальної програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів 2014-2016 р. У 2017-2018рр. закупівля противірусних препаратів здійснюється централізовано за кошти Державного бюджету України на 2017 рік за бюджетною програмою КГІКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» за напрямом «Закупівля лікарських засобів, імунобіологічних препаратів (вакцин), медичних виробів, інших товарів і послуг» у частині «Закупівля медикаментів для хворих на вірусні гепатити В і С».

Обстеження та лікування хворих проводиться згідно світових стандартів та клінічних протоколів. Для консультативної допомоги лікарям залучаються співробітники кафедри ДЗ ЗМАПО.

У відділенні працює висококваліфікований, доброзичливий, чуттєвий персонал. Ви можете розраховувати не тільки на медикаментозне лікування, але і на психологічну підтримку. Співробітники відділення бажають Вам міцного здоров’я.

Наш колектив:

  • Завідуюча відділенням – Царьова Олена Вікторівна – лікар-інфекціоніст вищої категорії;
  • Сіянова Людмила Юріївна – лікар – інфекціоніст 1 кваліфікаційної категорії за фахом «інфекційні хвороби»;
  • Глазунова Галина Валеріївна – лікар – інфекціоніст 1 кваліфікаційної категорії за фахом «інфекційні хвороби»;
  • Ахінько Інна Миколаївна – старша медична сестра відділення №3.